Olomouc

Polanka nad Odrou

Zjistit více NeplodnostGynekologieJednodenní chirurgieGenetikaPlastická chirurgie

Centrum pro léčbu neplodnosti - umělé oplodnění

FERTIMED - centrum pro léčbu neplodnosti se vedle klasické gynekologicko - porodnické péče, genetiky a plastické chirurgie zabývá převážně léčbou poruch plodnosti, poskytuje umělé oplodnění a to pomocí nejnovějších metod.

Každoročně centrum asistované reprodukce Fertimed Olomouc provádí 400 - 700 cyklů umělého oplodnění - IVF a mnoho dalších metod diagnostiky a léčby neplodnosti. Krátkou čekací dobou, procentem otěhotnění, skladbou výkonů i publikační činností patří centrum asistované reprodukce FERTIMED mezi přední pracoviště v České republice. Využíváme moderní techniky a pracujeme dle podmínek daných Direktivou EU.

Činnost našeho centra aistované reprodukce je maximálně zaměřená na respektování soukromí našich pacientů. Klademe důraz na diskrétní přístup, dostatečný čas pro vysvětlení nejlepšího postupu léčby a aktivní zapojení párů pří léčebném procesu.

Pojišťovny částečně hradí léčbu neplodnosti. Ceny u výkonů, které hrazeny nejsou, jsou nastaveny tak, aby jejích výše nelimitovala léčbu a zbytečně nezatěžovala klienty.

Klasická gynekologicko-porodnická péče

Mimo specializované výkony, nabízí naše pracoviště standardní gynekologickou péči pro ženy od 15 do 95 let.

Jednodenní chirurgie

Nabízíme provedení všech "malých" gynekologických výkonů. Zaručujeme krátké objednací lhůty, ambulantní provedení a anestézii nejmodernějšími léky.

Genetika

Genetické pracoviště se zaměřuje na odhalování vrozených vývojových vad plodu a genetické poradenství před koncepcí nebo v průběhu snahy o otěhotnění.

Plastická chirurgie

Díky excelentně vybaveným operačním sálům a díky spolupráci s předními plastickými chirurgy můžeme ženám nabídnout i výkony plastické chirurgie, které podtrhnou jejich krásu.

Více informací o centru

Novinky

Novinky

Stát chce dát víc peněz na umělé oplodňování
Lidem, kteří mají problém počít dítě, se rýsují větší šance na úspěch. Na mimotělní oplodnění chce stát dávat více peněz než dosud. Zvýšit by se měl jak počet pokusů hrazených pojišťovnou, tak věk, do kterého mají ženy na finanční příspěvek nárok. Na tomto návrhu změny zákona o IVF se výrazně podílelo centrum asistované reprodukce Fertimed. Podrobnosti najdete v článku ZDE.

Změna omezení věku pro IVF
Od 1. září 2015 hradí všechny zdravotní pojišťovny (včetně VZP) umělé oplodnění do dne dosažení 39. roku věku (tj. 38 let a 364 dní).

Změna pojišťovny od 1. ledna 2016
Zdravotní pojišťovnu může pacient změnit jen jednou za 12 měsíců, a to vždy jen k 1. dni kalendářního pololetí. Nejbližší změna je tedy možná od 1. 7. 2016 a přihlášku je nutné podat v období 1. 1. 2016 – 31. 3. 2016 a od 1. 1. 2017 a přihlášku je nutné podat v období 1. 7. 2016 – 30. 9. 2016.

Rozhovor docenta Aleše Sobka v České televizi.
Docent Aleš Sobek byl hostem České televize, kde hovořil o věkové hranici umělého oplodnění. Rozhovor najdete v čase - 133 minuta a 27 vteřina (trvá tři a půl minuty). Podívejte se ZDE.

Všechny novinky

Rychlý kontakt

telefon: +420 585 22 12 81

Podrobné kontakty

Kde nás najdete

Boleslavova 246/2
Olomouc-Lazce
Česká republika

1. května 863/82
Polanka nad Odrou
Česká republika

Olomouc Polanka nad Odrou

Ukázat na mapě